Modernizacja budynków użyteczności publicznej – Poznań

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną i kompleksową modernizacją budynków użyteczności publicznej w Poznaniu. Tego rodzaju nieruchomości są bardzo często narażone na intensywną eksploatację, przez co poszczególne elementy mogą z czasem ulegać szybszemu zużyciu bądź zniszczeniu. W takich przypadkach remont budynku użyteczności publicznej pozwoli zarówno odświeżyć wnętrza obiektu, jak i zachować jego pełną funkcjonalność oraz dostępność dla wszystkich odwiedzających.

Możemy pochwalić się przeprowadzeniem następujących modernizacji budynków użyteczności publicznej:

  • remont budynku handlowo-magazynowego Hurtowni Elektrycznej GRODNO,
  • remont Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych,
  • remont Publicznego Gimnazjum Katolickiego im. św. S. Kostki w Poznaniu,
  • modernizacja Dworca Zachodniego w Poznaniu,
  • modernizacja Katedralnej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia.

Zachęcamy do współpracy zarówno wszystkie instytucje, jak i inwestorów prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy planują przeprowadzenie kompleksowego remontu budynku użyteczności publicznej na terenie Poznania.

Modernizacja obiektów handlowych Poznań

Nasza firma świadczy usługi z zakresu modernizacji obiektów handlowych. Oferujemy realizację prac remontowo-budowlanych i wykończeniowych, obejmujących także adaptację wnętrz socjalnych, użytkowych oraz biurowych. Ponad 20 lat doświadczenia sprawiło, że staliśmy się prawdziwymi specjalistami także w sferze dociepleń. Podejmując się remontów budynków użyteczności publicznej, korzystamy z najnowocześniejszych i sprawdzonych technologii oraz materiałów od najlepszych producentów.

Stopniowa i kompleksowa modernizacja budynków użyteczności publicznej

Ze względu na podział prac można wyróżnić stopniową i kompleksową modernizację budynków użyteczności publicznej. Według ekspertów najlepsze efekty przynosi proces całościowej modernizacji nieruchomości. Obejmuje ona często docieplenie ścian, dachów i podłóg oraz wymianę wszelkiego rodzaju instalacji. Koszt jest jednorazowy, ale wysoki.

Stopniowa modernizacja budynków użyteczności publicznej polega na rozłożeniu prac na kilka etapów. Koszt również zostaje wówczas podzielony. Nasz zespół jest w stanie korzystnie zaplanować przebieg prac, by zminimalizować zużycie energii, a tym samym wydatki.

Zarówno wykonując w Poznaniu remont budynku użyteczności publicznej, jak i renowację obiektu zabytkowego, wykazujemy się pełnym profesjonalizmem.

Grodno ul. Obornicka

Budynek handlowo-magazynowy Hurtowni Elektrycznej GRODNO

Dworzec Zachodni
w Poznaniu

Owińska

Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych

Filipińska 4 i 5

Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

Głogowska 92

Publiczne Gimnazjum Katolickie
im. św. St. Kostki w Poznaniu

Konserwacja zabytków