O firmie Renor z Poznania

Renor to zakład działający na poznańskim rynku usług budowlanych już od 1991 r. Jesteśmy firmą rodzinną dążącą do prężnego rozwoju. Specjalizujemy się w pracach elewacyjno-dociepleniowych i remontach zabytków. Do tej pory wykonaliśmy renowację ok. 450 tys. m2 powierzchni ścian różnych nieruchomości. Aby przekonać się o szerokim zakresie naszych prac, zapraszamy do sprawdzenia zakładki realizacje.

Mottem firmy jest dbałość o jakość wykonanych robót. Liczne referencje i certyfikaty dowodzą naszej skuteczności w praktycznym zastosowaniu przyświecającej nam dewizy. Staramy się nieustannie rozwijać, by sprostać wysokim oczekiwaniom klientów. Na zrealizowane przez nas prace udzielamy gwarancji, by czuli się Państwo pewnie i bezpiecznie, korzystając z naszych usług.

W zależności od oczekiwań inwestora i wymagań technicznych stosujemy technologie i materiały zapewniające optymalne rozwiązania. Podejmowane przez nas zadania realizujemy kompleksowo – nie tylko wykonujemy działania remontowe i modernizacyjne, ale także dostarczamy wszystkie niezbędne materiały i sprzęt. W razie konieczności zapewniamy również obsługę techniczno-projektową.

Renor 4

Doświadczony zespół specjalistów w swoim fachu

Nasi inżynierowie doradzą Państwu w zakresie przeprowadzanych prac, a technicy zapewnią kompleksowy nadzór i najwyższą jakość wykonywanych robót. Wszyscy pracownicy Z.R.B. RENOR są przeszkoleni do stosowania najnowszych materiałów i technologii. Ponadto są na bieżąco zaznajamiani z nowymi wytycznymi BHP, a także obsługą oraz montażem rusztowań (zarówno mechanicznych, jak też stacjonarnych i ramowych np. typu PLETAC). Wszyscy mają potwierdzoną przez Ośrodek Medycyny Pracy zdolność do podejmowania działań na wysokości. Kadra kierownicza dysponująca niezbędnymi uprawnieniami budowlanymi wraz z kompetentnymi pracownikami o wieloletnim doświadczeniu tworzy zgrany zespół fachowców. Współpracujemy także z konserwatorami w trakcie wykonywania renowacji obiektów zabytkowych.

Zapraszamy do współpracy!