Remonty budowlane Poznań - zakład Renor

To firma działającą na poznańskim rynku usług budowlanych już od 1991 r. Jesteśmy firmą prywatna, dynamicznie działającą na poznańskim rynku usług budowlanych od 1991r. Specjalizujemy się w pracach elewacyjno-dociepleniowych i remontach zabytków do tej pory wykonaliśmy renowację ok. 450 tys. m2 powierzchni ścian różnych budynków. Po szczegółowe informacje zapraszamy do działu Realizacje i Galeria.

Dewizą Firmy jest dbałość o jakość wykonanych robót. Liczne referencje i certyfikaty dowodzą, naszej skuteczności w praktycznym zastosowaniu przyświecającej nam dewizy. Na zrealizowane przez nas prace udzielamy gwarancji.

W zależności od oczekiwań inwestora i wymagań technicznych, stosujemy technologie i materiały zapewniające optymalne rozwiązania. Podejmowane przez nas zadania, realizujemy kompleksowo tzn. dostarczamy wszystkie niezbędne materiały i sprzęt. W razie konieczności zapewniamy również obsługę techniczno-projektową. 

Usługi budowlane Poznań - inżynierowie

Nasi inżynierowie doradzą Państwu w zakresie przeprowadzanych prac, a technicy zapewnią kompleksowy nadzór i najwyższą jakość wykonywanych robót. Wszyscy pracownicy Z.R.B. RENOR są przeszkoleni w zakresie stosowania nowych materiałów i technologii. Ponadto są na bieżąco szkoleni w zakresie BHP, obsługi oraz montażu rusztowań (zarówno rusztowań mechanicznych jak też stacjonarnych  ramowych np. typu PLETAC), wszyscy mają potwierdzoną przez Ośrodek Medycyny Pracy zdolność do pracy w budownictwie na wysokości. Kadra kierownicza dysponująca niezbędnymi uprawnieniami budowlanymi wraz z kompetentnymi pracownikami o wieloletnim doświadczeniu tworzą zgrany zespół fachowców. Współpracujemy także z konserwatorami zabytków.

Zapraszamy do współpracy

Close Menu